O nás:

Chalupa u Jiřího je nově zrekonstruovaná typická jesenická chalupa doplňující charakter zdejší lokality. Je vhodná k rodinné rekreaci, pro školy v přírodě, organizovanou rekreaci, školení, lyžařské kurzy, svatební hostiny, oslavy a společenské večírky do maximální kapacity 25-30 osob.

Chalupa u Jiřího se nachází pod úpatím hlavního hřebene Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 720m. Čistota p rostředí a ovzduší zaručuje rekonvalescenci tělesných a duševních sil všem, kteří touží po dovolené v lůně Jesenické přírody.

Oblast je vhodnou základnou pro milovníky letních a zimních sportů, pro vyznavače turistiky, cyklistiky, horolezectví, lyžování a dalších aktivit.

Ubytování:

Ubytování je poskytováno ve dvou a čtyřlůžkových pokojích (26 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem. Dvoulůžkové pokoje s vlastní teplou a studenou vodou. Hygienická zařízení jsou na každém patře.

V přízemí se nachází příjemná restaurace pro cca 25 osob, dále společenská místnost s kulečníkem, stolním fotbalem, šipkami a s možností veškerých stolních her. Součástí chalupy je nově vybudovaná letní terasa s možností vlastního grilování. Na zahradě je vybudován dětský koutek s trampolínou, skluzavkou a prolézačkami.

Nově nabízíme možnost pronájmu celé chalupy pro vlastní užívání na víkendové i delší pobyty!! Více info na základě bližší domluvy.